Szanowni Państwo,
Przedszkole zostaje otwarte od 12 maja br. Zmianie ulegają godziny pracy Przedszkola.
Od 12 maja nasze Przedszkole będzie pracować w godzinach 7.00-15.00.

Zmianie ulega również organizacja pracy Przedszkola, zgodnie z wytycznymi GIS, jak również Procedurą, którą znajdziecie Państwo w zakładce "Dokumenty Przedszkola". Ponadto proszę,aby Państwo wypełnili "nową deklarację", którą otrzymacie mailem od swoich wychowawców. Proszę nie zapomnieć o oświadczeniach, gdyż bez nich nie będzie można przyjąć dziecka do Przedszkola. Proszę je wziąć ze sobą we wtorek lub wysłać skan na moją pocztę. Szanowni Państwo, nasze Przedszkole jest przygotowane na przyjęcie dzieci w zupełnie innej rzeczywistości. Zrobimy wszystko co w naszej mocy, aby dzieci, pomimo zupełnie innych warunków, czuły się w Przedszkolu dobrze.
Pozdrawiam Państwa serdecznie
Jolanta Perlak-Patyńska

 

Przedszkole Samorządowe nr 25 w Kielcach. Witamy!

Wszyscy wiemy, jak ważny w rozwoju dziecka jest okres przedszkolny i jak bardzo przyszłość naszych dzieci, ich sukcesy w szkole i na uczelni, w życiu zawodowym i rodzinnym zależą od tego, co uda nam się wpoić dziecku we wczesnym okresie jego rozwoju, kiedy jego umysł jest tak bardzo otwarty i chłonny, ciekaw świata i wiedzy.

Wszystko co zamierzamy zrobić realizujemy w formie zabawy. Każda porcja wiedzy w przedszkolu może być z sukcesem zrealizowana w tej formie.

Witamy na stronie internetowej Przedszkola Samorządowego nr 25 w Kielcach

  • Wizyta Świętego Mikołaja

  • Głośne czytanie bajek

  • Ogólnopolski Dzień Praw Dziecka

  • Wycieczka do Szkoły Podstawowej nr 19 w Kielcach

  • Wycieczka do biblioteki

  • „Czary Pani Jesieni”