Szanowni Państwo,
Serdecznie zapraszamy wychowanków realizujących roczne przygotowanie przedszkolne, Państwa Przedszkola do wzięcia udziału w Konkursie Wokalnym „Polska - moja ojczyzna” organizowanym przez Przedszkole Samorządowe Nr 25 w Kielcach w 100 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości.

Celem Konkursu jest:

- propagowanie bardziej i mniej znanych utworów o tematyce patriotycznej,
- wspieranie utalentowanych wokalnie dzieci poprzez umożliwienie im autoprezentacji,
- rozwijanie talentów estradowych,
- konfrontacja umiejętności oraz twórcza rywalizacja,
- wymiana doświadczeń uczestników Konkursu oraz rozwój ich wrażliwości artystycznej,
- artystyczna aktywizacja społeczności lokalnej – mieszkańców Kielc (konkurs otwarty dla publiczności).

Miło nam poinformować Państwa, że honorowy patronat nad rywalizacją objął Świętokrzyski Kurator Oświaty oraz Prezydent Miasta Kielce.

Najważniejsze daty związane z konkursem:
- przesłanie do organizatora karty zgłoszenia uczestników – do 19 października 2018 r.
- uroczyste otwarcie konkursu – 8 listopada 2018 r. o godz. 10:00 w ZPSM w Kielcach, ul Wojewódzka 12.

REGULAMIN KONKURSU znajduje się tutaj

Lista placówek zakwalifikowanych do udziału w konkursie wokalnym „Polska – moja ojczyzna” (wg kolejności zgłoszeń)

Lp. Nazwa placówki:
1. Przedszkole Samorządowe nr 21 w Kielcach, ul. Krakowska 15A
2. Przedszkole Samorządowe nr 23 w Kielcach, ul. Fabryczna 6
3. Przedszkole Samorządowe nr 14 w Kielcach, ul. Kalcytowa 15
4. ZPSM im. L. Różyckiego w Kielcach, ul. Wojewódzka 12
5. Szkoła Podstawowa nr 12 im. Bohaterów Westerplatte w Kielcach, ul. Wspólna 17
6. Szkoła Podstawowa nr 8 w Kielcach, ul. J. Karskiego 26 (oddział „0”)
7. Przedszkole Samorządowe nr 32 w Kielcach, ul. Kasprowicza 5
8. Przedszkole Samorządowe nr 27 w Kielcach, ul. Marszałkowska 11A
9. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Kornela Makuszyńskiego w Kielcach, ul. Jurajska 7 (oddział „0”)