Co roku dzieci z naszej placówki aktywnie kultywują zwyczaje i tradycje związane ze Świętami Bożego Narodzenia.

W tym roku również przedszkolaki brali udział w przygotowaniu do Świąt. W czwartek – 17. 12. 2020r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu ,,Stroiki Bożonarodzeniowe’’. Ku naszemu zaskoczeniu nadeszło bardzo dużo pięknych prac. Dzieci w domu przy współudziale swoich rodziców wykonały prawdziwe arcydzieła. Każda praca była inna, wykonana z różnorodnych materiałów. Każda miała swój niepowtarzalny charakter.

Z 32 dostarczonych prac jury wybrało najpiękniejsze prace:

I miejsce zajęli: Bartłomiej B., Liliana O., Maja P., Stanisław P.,

II miejsce zajęli: Wojciech B., Franciszek B., Antonina T., Mikołaj S., Wojciech S., Milan K., Franciszek B.,

III miejsce: Alicja J., Anastazja, Daniel D., Igor Szewczyk, Hanna Mikos, Filip B.

W/w dzieci otrzymały dyplomy i nagrody. Pozostałe dzieci zostały również obdarowane dyplomami i nagrodami.

Opracowała: Anna Iwan