Przedszkolne Koło Ligi Ochrony Przyrody „Baba Jaga” zaprasza wszystkie przedszkolaki do udziału w konkursie przyrodniczo - plastycznym

W dniu 5 marca 2019 r. (tj. wtorek) o godz. 11.10 odbędą się zajęcia otwarte – muzyczne dla RODZICÓW dzieci oddziału III A – muzycznego.

Zapraszamy wszystkich rodziców na warsztaty pt.: ,,KARA I NAGRODA W WYCHOWANIU DZIECI ‘’

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

W dniu 19 lutego (wtorek) 2019r. dzieci z oddziału III B i IV będą brały udział w wycieczce do Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach ul. Łódzka 244

Zapraszamy dzieci z PS 25 do udziału w konkursie plastycznym pt.: "Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy"

Drodzy Rodzice,

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

15 października 2018 r. o godz. 10.30 dzieci z oddziału III A i IIIB będą uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych: „Polska – moja ojczyzna” połączonych z warsztatami plastyczno – historycznymi: „Damy i Rycerze” organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków