Dzieci z Przedszkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody „Baba Jaga” będą brały udział w przyrodniczych warsztatach „Zmysłoteka w przedszkolu” prowadzonych przez przedstawicieli LOP w Kielcach

W dniu 20 grudnia (piątek) 2019 r. dzieci z oddziału III, IV i V będą brały udział w wycieczce do siedziby Exbud w Kielcach, Al. Solidarności 34

Drodzy Rodzice, w dniu 11.12.2019 (środa) odbędzie się zebranie organizacyjne z wychowawcami grup w następującym porządku:

Konkurs na stroik świąteczny pt. „Podłaźniczki i stroiki bożonarodzeniowe”

Nasze przedszkole zaprasza wszystkich rodziców i nasze dzieci do udziału w Akcji GÓRA GROSZA 2020. Akcję tę już po raz XX organizuje Towarzystwo „NASZ DOM”

Pani psycholog będzie pełniła dyżur w Przedszkolu 11 grudnia 2019r w godzinach od 14.00 do 16.00. Chętnych rodziców proszę o zapisy u dyrektora Przedszkola, bądź u wychowawcy.

Agresja u dzieci zawsze zastanawia dorosłych. Często zadajemy sobie pytanie czemu dzieci są agresywne, albo stają się agresywne, a przecież kiedyś takie nie były.

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków