Wielce Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice dzieci uczestniczących w zajęciach organizowanych przez Lubelskie Centrum Inicjatyw Tanecznych.

Dzieci z Przedszkolnego Koła Ligi Ochrony Przyrody „Baba Jaga” będą brały udział w przyrodniczych warsztatach „SPOTKANIE Z JEŻEM” prowadzonych przez przedstawicieli LOP w Kielcach

Nasze przedszkole zaprasza wszystkich rodziców i nasze dzieci do udziału w Akcji GÓRA GROSZA 2020. Akcję tę już po raz XX organizuje Towarzystwo „NASZ DOM”

Agresja u dzieci zawsze zastanawia dorosłych. Często zadajemy sobie pytanie czemu dzieci są agresywne, albo stają się agresywne, a przecież kiedyś takie nie były.

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków