Drodzy Rodzice, uprzejmie informujemy, iż w dniu 17 października w Przedszkolu będzie fotograf, który będzie robił zdjęcia portretowe pt. „NOTATNIK”.

Zaplanowana wycieczka w dniu 8 października (wtorek) 2019 r. dla dzieci z oddziału III i IV do Pasieki edukacyjnej „Pszczółka”, ul. Kielecka 4 w Nowej Słupi ze względu na niekorzystne warunki atmosferyczne nie odbędzie się.

Dnia 30. 10. 2019r. o godz. 9 : 15 odbędzie się Koncert w Przedszkolu w wykonaniu muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej ,,Jesienne obrazy''.

W dniu 8 października (wtorek) 2019 r. dzieci z oddziału III i IV będą brały udział w wycieczce do Pasieki edukacyjnej „Pszczółka”, ul. Kielecka 4 w Nowej Słupi

PRZEDSZKOLNE KOŁO LIGI OCHRONY PRZYRODY ZAPRASZA WSZYSTKICH RODZICÓW I DZIECI DO UDZIAŁU W AKCJI „PRZEDSZKOLAKI POMAGAJĄ ZWIERZĘTOM”

Agresja u dzieci zawsze zastanawia dorosłych. Często zadajemy sobie pytanie czemu dzieci są agresywne, albo stają się agresywne, a przecież kiedyś takie nie były.

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków