W dniu 18.04.2019 r. o godzinie 11:00 dzieci z oddziału II zapraszają wszystkich przedszkolaków na przedstawienie pt.: "WIELKANOCNY PORANEK"

25 kwietnia br. dzieci z oddziałów: III a – , III b – oraz IV – muzycznych wybierają się na spektakl pt. „A niech to gęś kopnie”.

Agresja u dzieci zawsze zastanawia dorosłych. Często zadajemy sobie pytanie czemu dzieci są agresywne, albo stają się agresywne, a przecież kiedyś takie nie były.

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

W dniu 19 lutego (wtorek) 2019r. dzieci z oddziału III B i IV będą brały udział w wycieczce do Zespołu Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Kielcach ul. Łódzka 244

Zapraszamy dzieci z PS 25 do udziału w konkursie plastycznym pt.: "Najpiękniejszy stroik Bożonarodzeniowy"

Drodzy Rodzice,

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

15 października 2018 r. o godz. 10.30 dzieci z oddziału III A i IIIB będą uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych: „Polska – moja ojczyzna” połączonych z warsztatami plastyczno – historycznymi: „Damy i Rycerze” organizowanych przez Muzeum Narodowe w Kielcach.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków