W dniu 21.01.2020r. dzieci z naszego przedszkola wybiorą się na imprezę sportową organizowaną przez Drużynę Kangura (Przedszkoliada) w godzinach 10 : 00 – 12 : 30.

W dniu 13. 01. 2020r. (poniedziałek) o godz. 11 : 00 przedszkolu odbędzie się koncert ,,Kolęda, kolęda’’ w wykonaniu muzyków z Filharmonii Świętokrzyskiej.

Informujemy, że 18. 02. 2020r. (wtorek) o godz. 16 : 00 w przedszkolu w sali oddziału II odbędzie się zebranie z rodzicami, które poprowadzi Pani Dyrektor na temat ,,Style wychowania’’.

Informujemy, że 14. 01. 2020r. gr. IV i V oraz 15. 01. 2020r. gr. II i III będą wyjeżdżały do Muzeum Narodowego na warsztaty edukacyjne ,,Pałacowe rozmowy – Jak jeść, by być zdrowym’’ połączone ze zwiedzaniem wystawy tematycznej.

Informujemy, że 24. 01. 2020r. (piątek) dzieci pojadą na spektakl ,,Wszystkie myszy lubią ser’’.

Informujemy, że 22. 01. 2020r. (środa) odbędzie się Bal Karnawałowy w przedszkolu. Prosimy o przygotowanie strojów dla dzieci.

Serdecznie dziękujemy

Nasze przedszkole zaprasza wszystkich rodziców i nasze dzieci do udziału w Akcji GÓRA GROSZA 2020. Akcję tę już po raz XX organizuje Towarzystwo „NASZ DOM”

Agresja u dzieci zawsze zastanawia dorosłych. Często zadajemy sobie pytanie czemu dzieci są agresywne, albo stają się agresywne, a przecież kiedyś takie nie były.

Wychowanie dziecka to jedno z najtrudniejszych i najważniejszych zadań w życiu każdego rodzica.

Warzywa są cennym źródłem witamin i soli mineralnych.

Prosimy o zapoznanie się z informacją o ochronie danych osobowych dla Rodziców i opiekunów wychowanków i kandydatów na wychowanków