Działania edukacyjne „Bezpieczny Patrol” Przedszkola Samorządowego nr 25 w Kielcach w roku szkolnym 2018/2019

Wycieczka do Centrum Edukacyjnego Szklany Dom w Ciekotach w dniu 11.06.2019 r. Udział w Festynie „Bliżej Natury – Bliżej Siebie” zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka

10 czerwca 2019r. dzieci z grupy IV– muzycznej odwiedziły Miejską Bibliotekę Publiczną na „Bocianku”.

7 czerwca 2019 r. w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Kielcach odbyła się X edycja Międzyprzedszkolnego Festiwalu Piosenki “Przygoda z piosenką”, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe Nr 26 w Kielcach.

Nasze przedszkole po raz drugi dołączyło do Kampanii Rowerowy Maj, która odbywała się w naszym mieście.

W dniu 7 czerwca 2019r. w naszym ogrodzie przedszkolnym jak co roku odbył się Piknik Rodzinny, który rozpoczął wesołym powitaniem jeden z gości specjalnych Pan Marcin Snuzik właściciel Lubelskiego Centrum Inicjatyw Tanecznych wraz z Panią Dyrektor naszego przedszkola Jolantą Perlak - Patyńską.

Wiek przedszkolny to szczególny czas w rozwoju dziecka, który pozwala na wypracowanie prawidłowych wzorców oraz postaw zwłaszcza w odniesieniu do podejmowania odpowiedzialności za bezpieczeństwo własne i innych.

W dniu 03.06.2019 r. dzieci z oddziału I oraz II obchodziły wspólnie DZIEŃ DZIECKA.

Dnia 5 czerwca br. przedszkolaki z grupy III udały się z wizytą na do szkoły podstawowej.

4 czerwca 2019r. przedszkolaki z grupy III a i IV w ramach projektu „Moja Pierwsza Wizyta w Kinie” uczestniczyły w pieszej wycieczce do Multikina mieszczącego się w Galerii Korona.