Po raz kolejny nasze przedszkole odwiedził Teatrzyk PATIGO.

W dniu 12.04.2019 r. w naszej grupie obchodziliśmy dzień czekolady.

W dniu 03.04.2019R. w naszym oddziale Pani Karolina postanowiła przeprowadzić dla dzieci ciekawe zajęcia.

Dnia 1 kwietnia o godzinie 10:20 dzieci z oddziału I i II wybrały się do Teatru Lalki i Aktora „Kubuś” na spektakl pt. „ Misiaczek”.

W dniu 22 marca 2019r. maluszki z oddziału I po raz pierwszy wybrały się na wycieczkę do kina.

Wiosna w kalendarzu, wiosna za oknami, a wśród przedszkolaków wiosenne ożywienie…

29 marca 2019r. dziesięcioro przedszkolaków z grupy IV –muzycznej pod kierunkiem p. Anny Chmielewskiej i p. Doroty Pacek-Styś wzięło udział w II edycji Festiwalu „Mała Scena dla Ciebie”-2019, którego celem było promowanie młodych talentów w dziedzinie wokalnej i muzycznej oraz tworzenie im możliwości artystycznego rozwoju.

W dniu 19. 03. 2019r. w grupach III ,,b’’ i ,,IV’’ gościł P. leśnik z Nadleśnictwa Kielce.

POZEGNANIA ZIMY - POWITANIA WIOSNY, czyli jak przedszkolaki obchodziły I Dzień Wiosny

Dnia 18.03.2019r. dzieci z kółka plastycznego pojechały na wycieczkę do Instytutu Sztuk Pięknych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.