W dniach 13 i 14 stycznia 2020r., wychowankowie oddziałów II-, III-, IV-, i V-muzycznego wybrali się z wizytą do Muzeum Narodowego w Kielcach na zajęcia edukacyjne promujące zdrowy tryb życia połączone z warsztatami plastyczno-technicznymi.

14 stycznia 2020 roku dzieci z grup II i III udały się na koncert uczniów sąsiadującej z nami Szkoły Muzycznej.

W dniu 09. 01. 2020r. dzieci z grupy I powitały piękną porę roku jaką jest zima. Na początku zajęć przedszkolaki z dużym zainteresowaniem wysłuchali opowiadania ,,Zimowa przygoda’’ i już wiedzą, jak bezpiecznie bawić się podczas zimowych zabaw. Dzieci ,,tanecznie’’ powitały zimę tańcząc przy piosence ,,Śniegowa samba’’ z użyciem pięknych pomponów.

Dnia 17.12.2019r., wychowankowie z oddziału V-muzycznego w składzie: Aurelia Karpowicz, Zofia Karwacka oraz Oskar Piecyk pod opieką wychowawczyni - Pani Barbary Trybus, reprezentowały nasze przedszkole w Turnieju wiedzy przyrodniczej zorganizowanym przez Zarząd Miejski Ligi Ochrony Przyrody w Kielcach.

Dzień 12. 12. 2019r. był wyjątkowy dla dzieci z grupy I. Przedszkolaki’’ z niecierpliwością czekali na niespodziankę, o której mówiła Pani wychowawczyni.

Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija, bo wiadomo: „czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny Miś!” i trudno jest sobie wyobrazić dzisiejszy świat bez Pluszowego Misia.

29 listopada 2019 roku był w naszym przedszkolu dniem magicznym.

27 listopada br., 6 dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w VI edycji Festiwalu Piosenki Ekologicznej "Zielno mi", który odbył się w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.

26 listopada br. odbyły się, jak co roku w naszym przedszkolu, zajęcia otwarte dla rodziców dzieci 6-letnich.

W dniu 26.11.2019 r. w oddziale IV obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia – „Mój Przyjaciel Miś”.