W dniu 25.06.2021r starszaki wybrały się na wycieczkę autokarem do Huty Szklanej, żeby odwiedzić Osadę Średniowieczną.

Osiedlowy Klub Kultury Polonez wraz z Ogrodem Botanicznym Kielce i firma Bio-Med oraz stowarzyszenie Przyjazne Kielce zaprosili przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego nr 25 w Kielcach do wzięcia udziału w pierwszej akcji sadzenia kwiatów na zaniedbanych skwerkach przestrzeni osiedlowej.

Fotorelacja z kolejnych działań z innowacji pedagogicznej ,,W zdrowym ciele - zdrowy duch"

I znów minął rok. Czas tak szybko mija. Dopiero był wrzesień, a tu już 23. 06. 2021r.

Praca dziecka jest zabawą. Dzieci uczą się przez wszystko, co robią

Chór Małe Nutki pod dyrygenturą pani Magdaleny Sitkowskiej podczas koncertu familijnego w Filharmonii Świętokrzyskiej.

Maluszki z tej radości wyruszyły na poszukiwanie  przygód na łące.

Link do filmu

W dniu 02. 06. 2021r. został rozstrzygnięty konkurs ,,Liczymy się dla Polski’’.