Jak co roku nadchodzi wyjątkowy czas, na który czekają wszystkie dzieci.

Od początku grudnia każdy stara się być grzecznym żeby dostać swój wymarzony prezent. Czasem dzieci głośno o nim mówią, a czasem rysują wskazówki dla tego wyjątkowego gościa. Czy wiecie, o kim mowa!? Tak! Macie rację to Święty Mikołaj! Datę 6 grudnia znają wszyscy, zarówno ci grzeczni jak i małe rozrabiaki.
W tym roku zabraliśmy przedszkolaki do pracowni Świętego Mikołaja. Najpierw jednak zaprezentowały się maluszki śpiewające piosenkę o Mikołaju, a następnie oddział II przygotował piosenkę o tematyce Mikołajkowej. Ogromne podziękowania należą się dla rodziców dzieci, którzy tak chętnie wzięli udział w tym przedsięwzięciu.
W naszym przedstawieniu wystąpiły także elfy, które pomagały Mikołajowi przygotować prezenty dla każdego dziecka. Ochh ile tam było śmiechu i zabawy! Jak to w pracowni, wszędzie panował bałagan i zamieszanie ciężkie do opanowania, jednak dobrze, że na posterunku był Elf Szefuncio, który nadzorował prace pozostałych pomocników. Nie mogło zabraknąć samego Mikołaja, który to przyjechał na nowych prosto z salonu saniach. Na zakończenie każdy przedszkolak spotkał się osobiście z Mikołajem, mógł z nim porozmawiać, uśmiechnąć się do zdjęcia oraz otrzymał prezent niespodziankę. Wszyscy byliśmy uśmiechnięci i zadowoleni z takiego spotkania. Obiecujemy, że będziemy zawsze grzeczni. Mikołaju czekamy na Ciebie w przyszłym roku!