W dniu 10.01.2019 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.

Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkich przedszkolaków. Zjawiskowy wygląd, wprowadził dzieci w wesoły nastrój i zachęcił do wspólnej zabawy, do której uroczyście zaprosił prowadzący imprezę DJ. Piotr. Dzieci przebrane w kolorowe stroje, wcieliły się w bohaterów znanych bajek i filmów. W salach przedszkolnych można było spotkać Spider-Mana, Batma, wróżki, królewny, rycerzy, piratów, policjantów nie sposób wymienić tych wszystkich postaci. Również panie nauczycielki, na czele z panią dyrektor, tańczyły z dziećmi. Podczas ciekawych pląsów robiło się kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku DJ Piotr zapraszał do licznych ciekawych konkursów, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Po kilku minutach wytchnienia, muzyka znowu porwała wszystkich do tańca w znanych dzieciom rytmach samby, walczyka, kaczuch, „pociągów” i innych.

Przedszkolaki przy dźwiękach muzyki bawiły się wyśmienicie! Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach.

Niestety radosna zabawa musiała się skończyć. Zadowolone i pełne wrażeń dzieci wróciły do swoich sal na obiad. Do domu dzieci wracały we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami.

przygotowała: Barbara Kowalczyk