„Zapamiętaj sobie, dzisiaj jest Dzień Kobiet”!

 

Tą radosną piosenką chłopcy z grupy IV- muzycznej 8 marca powitali panie i dziewczynki w tym ważnym dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych dniu. Następnie dzieci zostały wprowadzone w uroczysty nastrój, poprzez przygotowane na tę okoliczność wiersze i piosenki. Porozmawialiśmy na temat obchodzonego dzisiaj święta. Były zagadki, rozmowy o zawodach wykonywanych przez kobiety, w tym mamy oraz podkreślona została ogromna rola kobiet w domu oraz w instytucjach i zakładach, gdzie pracują. Można było usłyszeć wydobywający się z sali śmiech oraz muzykę przy której odbywały się zabawy i pląsy. Jak na prawdziwych dżentelmenów przystało chłopcy tego dnia byli wyjątkowo uprzejmi, uczynni i sympatyczni. Starali się wyręczać dziewczynki we wszystkich czynnościach porządkowych, przez co dziewczynki czuły się wyjątkowe i docenione. Nie zapomnieli również o upominkach dla dziewczynek i kwiatach dla pań.

Dziękujemy :-)