W dniu 07.03.2019r. w oddziale II-muzycznym odbyły się zajęcia otwarte muzyczne, które poprowadziła Pani Dorota Pacyś-Styś.

Na zajęcia zostali zaproszenie rodzice wszystkich dzieci. Część rodziców mogło uczestniczyć w tych zajęciach. Zajęcia rozpoczęły się od rozgrzewki-dzieci poruszały się w rytm muzyki granej przez nauczyciela.. Dzieci przypomniały sobie piosenkę, którą się uczyły całą zimę pt.: ,,Zima‘’. Utrwaliły sobie układ taneczny ,,Wiązanka piosenek dziecięcych’’. Zagrali również jak mała orkiestra na instrumentach, na których grają w ciągu roku (marakasy, klawesyn, dzwoneczki). Wspólnie zatańczyli do piosenki ,, Jada Misie’’, taniec w parach bardzo ładnie dzieciom wychodzi. Na zakończenie pobawili się czymś co każdy ma przy sobie zawsze, czyli swoimi bucikami. Zajęcia za szybko zleciały. Było widać, że rodzicom bardzo się podobały takie zajęcia.