W dniu 15.03.2019r. nasze przedszkole odwiedziła Pani Karolina Kędzierska.

Poprowadziła zajęcia dla wszystkich przedszkolaków z naszego przedszkola. Najpierw spotkanie miały maluchy i średniaki. Dokładnie nasz gość opowiedział na czym polega praca w Straży Miejskiej. Dzieci poznały wszystkie znaki rozpoznawcze Straży Miejskiej. Poznały numer alarmowy, wysłuchały bajki związanej z zadaniami Strażników Miejskich. Druga część spotkania należała już do starszaków. Liczna grupa nie mogła się już doczekać spotkania z Panią Karoliną. ,,Eko- przedszkolak’’ taki był temat spotkania. Poruszone były bardzo ważne tematy dla dzieci. Przypomniały sobie jak należy segregować śmieci. Jak powinniśmy się zachowywać na wycieczce do lasu, tam również nie należy śmiecić. Pytań do naszego gościa było bardzo dużo, każdy chciał się jak najwięcej dowiedzieć. Dzieci grzecznie słuchały opowieści naszego gościa.