Czwarta odsłona programu „Świętokrzyskie na wybiegu” czyli pokaz mody w stylu off w wykonaniu debiutujących modelek i najmłodszych projektantów Przedszkola Samorządowego nr 25 w Kiecach

 

„Podczas sobotniego Budzenia Sienkiewki nie tylko loty balonem były widowiskowe. Prawdziwe show zrobiły maluchy w ramach akcji Świętokrzyskie na Wybiegu. Na scenie na kieleckim Rynku rozstrzygnięto konkurs dla projektantów mody Kieleckiej w tym dla dzieci z przedszkoli. A te wykazały się naprawdę wielką fantazją. Były tradycyjne świętokrzyskie motywy, stroje jak z baśni i sporo ekologicznych pomysłów. Sukienka z worka na śmieci, lub gazet? Czemu nie?! Zobaczcie sami!”

http://kielce.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/swietokrzyskie-na-wybiegu-pokaz-mody-dzieci- na-rynku-w,5149337,gal,t,id,tm.html

Serdecznie gratulujemy Mikołajowi Czarneckiemu, który zajął I miejsce w kategorii poniżej 18 r. ż.

Opracowała: Barbara Trybus za Anna Bilską – redaktor portalu Nasze Miasto 1 czerwca 2019r.