20 września 2019r., już od wczesnych godzin porannych, całe przedszkole świętowało Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

W oddziale V-muzycznym obchodzono go pod hasłem: „Jabłka – dary jesieni” oznajmiając tym samym, że do drzwi cichutko już puka Pani Jesień. W tym dniu, pełni energii przedszkolacy, poznali prozdrowotne właściwości jabłek, brali udział w „owocowych” zabawach ruchowych i sensorycznych a nawet samodzielnie przygotowali przepyszny sok. Wyciskanie soku tak zafascynowało przedszkolaków, że postanowiliśmy „imprezę” powtórzyć w grudniu, kiedy to nadejdzie sezon na mandarynki i pomarańcze…

Kochane Przedszkolaki!

Życzymy Wam cudownych chwil wypełnionych zabawą i nauką, ekscytującymi doświadczeniami, które płyną z odkrywania tajemnic otaczającego nas świata.
Niech każdy dzień spędzony w naszym przedszkolu będzie dla Was magicznym czasem pełnym uśmiechu i radości!

Wychowawca – Barbara Trybus