Dnia 20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Z tej okazji właśnie tego dnia w oddziale II muzycznym zorganizowany został dzień zabawy. Dzieci uczestniczyły we wspólnych zabawach i tańcach. Było kolorowo i wesoło, a radości nie było końca. Dzieci aktywnie brały udział w zabawach do muzyki: „Jestem sobie przedszkolaczek”, „Choccolate” , „Witaminki – Fasolki” , „Hej pada…”, „Głowa, ramiona, kolana…”, brały udział w licznych konkursach oraz bawiły się chustą animacyjną. Na koniec zabaw panie zorganizowały dzieciom słodki poczęstunek oraz wręczyły balony i odznaki super przedszkolaka.
Radość, śmiech i głośny doping uczestników świadczyły o wspaniałej zabawie. Ten wyjątkowy dzień dostarczył dzieciom wielu miłych wrażeń i na pewno będą go długo i ciepło wspominać. Radość i uśmiech na twarzach przedszkolaków to również nasza satysfakcja, pracowników przedszkola. Dlatego właśnie Dzień Przedszkolaka na stałe zagościł już w harmonogramie naszych imprez przedszkolnych. Myślimy powoli o kolejnym takim dniu, który już za rok…