Dzień Przedszkolaka w oddziale III w tym roku był wyjątkowy.

Tuż po śniadaniu wybraliśmy się do ,,Raju Urwisa’’ w Galerii Echo. Dzieci otrzymały bilety w ramach Kampanii Rowerowy Maj 2019. Dwie godziny wyjątkowej zabawy w bawialni były dla dzieci ogromną atrakcją. Przedszkolaki chodziły po największym w Kielcach labiryncie z torem przeszkód i zjeżdżalniami, wchodziły na ściankę wspinaczkową dla dzieci, skakały po trampolinie, oczywiście chętnie wszyscy poszli na boisko do gry w piłkę. Dzieci chętnie bawiły się w domki/kuchni oraz innymi zabawkami. Wydawać by się mogło że 2 godziny to bardzo długo, ale nie w bawialni tu czas upływał bardzo szybko, a przy świetnej zabawie jeszcze szybciej. Jedna z mam z naszej grupy przygotowała nam słodką niespodziankę, którą zabraliśmy do przedszkola. Po obiadku nikt nie mógł się doczekać aż w końcu zje… rurkę z bitą śmietaną. Jaka ona była pyszna. Na pewno ten dzień przedszkolaka dzieci z oddziału III będą długo wspominać.