W dniu 30 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy uroczyście Dzień Chłopaka.

W oddziale II wszyscy bawili się tego dnia świetnie. Dziewczynki razem z paniami odśpiewały pięknie sto lat dla chłopców i złożyły chłopcom piękne życzenia. Zabaw i atrakcji w tym dniu nie było końca. Chłopcy bardzo cieszyli się z nadanych im przywilejów oraz z wyjątkowej roli jaką odgrywali w dniu swojego święta. Główną atrakcją były „Warsztaty Karmelowe”, na które dzieci nie mogły się doczekać. Dzieci dowiedziały się skąd się bierze karmel, jak się go robi no i najważniejsze i najpyszniejsze, jak smakuje ;) Każde dziecko zrobiło swojego lizaczka i dostało dyplom „Małego karmelarza”. Na zakończenie dnia pełnego wrażeń dziewczynki wraz z paniami wręczyły chłopcom upominki co było wisienką na torcie tego wyjątkowego dnia i wniosło mnóstwo radości.