W dniu 25. 11. 2019r. w grupie I odbyło się Święto Pluszowego Misia.

Uroczystość rozpoczęła się od okrzyku ,,Czy to wczoraj, czy to dziś zawsze jest potrzebny miś’’. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola z ulubionymi misiami. Wychowankowie prezentowali nie tylko swoje misie, ale również ich imiona. Wszyscy byli zachwyceni, jakie piękne imiona wybrały dzieci dla misiów. Przedszkolaki wysłuchali również historii Pluszowego Misia, która ich bardzo zaciekawiła. Na uroczystości nie zabrakło piosenek o misiach, pląsów i zabaw z misiami. Tego dnia wszystko było o misiu: zajęcia plastyczne, na których dzieci wyklejały misie, była piękna bajka o ,,Misiu Uszatku’’ oraz zabawy, którym towarzyszyły ulubione misie przyniesione z domu. W wolnej chwili przedszkolaki mogli oglądać książki o misiach. Wszystkie zajęcia i zabawy z misiami sprawiły dzieciom dużo radości. Była to wspaniała zabawa. Na zakończenie dnia misie pożegnały się słowami ,,Do zobaczenia za rok’’ co oznacza, ze w przyszłym roku misie znów zawitają do przedszkola w swoje święto.

Opracowała: Anna Iwan