W dniu 06. 03. 2020r. dzieci z grupy I obchodziły Święto Kobiet.

Tego dnia przedszkolaki nauczyli się piosenki ,,Marzec, marzec pięknie się wystroił’’, którą bardzo chętnie śpiewali. Ponadto dzieci tańczyły ,,Kwiatowy taniec’’ z użyciem kwiatów. Muzyka do tańca była spokojna, dzieci mogły się zrelaksować i sprawiało Im to wiele przyjemności. Przedszkolaki ćwiczyli również przeliczanie elementów w zakresie swoich możliwości poprzez liczenie kolorowych kwiatów i nazywali ich różne kolory. Wychodziło Im to znakomicie. Wychowankowie rozwiązywali zagadki dotyczące zawodów, które wykonują Panie i trzeba przyznać, że dzieci znają już wiele zawodów. Na zakończenie zajęć przedszkolaki wykonywali piękne laurki, które później mogły wręczyć np. mamie, babci. Na koniec dziewczynki dostały przepiękne prezenty, a chłopcy upominki.

Opracowała: Anna Iwan