W dniu 7 marca obchodziliśmy w naszej grupie uroczystość Dnia Kobiet.

Nasze dziewczynki otrzymały od chłopców prezenty oraz zrobione własnoręcznie przez nich laurki, a także życzenia. Odbyły się konkurencje sportowe, podczas których dziewczynki udowodniły swoją sprawność, błyskotliwość i refleks. Chłopcy nagrodzili zaangażowanie dziewczynek gromkimi oklaskami. Następnie wszyscy bawili się, uczestnicząc w zabawach przygotowanych dla całej grupy: były to zarówno zabawy sportowe, jak i ruchowe przy muzyce. Dziecięce buzie były uśmiechnięte cały dzień. Nasi dżentelmeni nie zapomnieli także o swoich kochanych mamach, dla których także, z wielkim zapałem i oddaniem, tworzyli upominki. Obchodzenie tej uroczystości jest doskonałym sposobem na kształtowanie u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.