Jak co roku w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka.

Do tego dnia wszyscy pracownicy Przedszkola przygotowywali się z dużym zaangażowaniem. Szkoda tylko, że nie wszystkie nasze Przedszkolaki mogły się z nami bawić.
Dzień Dziecka rozpoczęliśmy od zabaw w ogrodzie. Dzieci rysowały kolorową kredą, bawiły się w wigwamach i na placu zabaw. Moc emocji przyniosły zawody sportowe, w których dzieci wykazały się szybkością, zręcznością i gibkością. Piłki też poszły „w ruch”.
Ale to nie koniec atrakcji, które w tym dniu miały przygotowane dzieci. Obiad odbył się w ogrodzie. Na ogromnym grillu zostały przygotowane dla dzieci kiełbaski oraz grillowane warzywa. Niektórzy podskakiwali z radości. Panie kucharki zaprosiły Przedszkolaków do wspólnego gotowania w ogrodzie, szczególnym zainteresowaniem cieszyło się przyrządzenia cacyków. Dzieci tarły ogórki, przygotowywały sosy, a następnie odbyła się konsumpcja. Tak przygotowany, wspólnymi siłami obiad, wszystkim bardzo smakował.
Na zakończenie dnia dzieci otrzymały upominki, z których bardzo cieszyły się.
Mamy nadzieję, że dzieci zapamiętają ten dzień na długo, ponieważ były wyjątkowo radosne, uśmiechnięte i szczęśliwe.