Okres przedświąteczny w naszym przedszkolu był czasem intensywnych, ale i radosnych przygotowań do obchodów Świąt Bożego Narodzenia. Przedszkolaki, jak co roku, kultywowały tradycję bożonarodzeniową dekorując salę przedszkolną i tworząc świąteczne kartki oraz tematyczne prace plastyczne.

Były również rozmowy na temat znaczenia i roli Świąt w ich życiu. Podejmowane przez nas działania obudziły w dzieciach „ducha” Świąt Bożego Narodzenia. Nasi podopieczni wspólnie z gronem pedagogicznym z ogromnym zapałem przygotowywali jasełka, w tym roku zdalne z uwagi na pandemię koronawirusa. Było wiele emocji, a w trakcie tej twórczej pracy towarzyszyły dzieciom dźwięki tradycyjnych kolęd. Mamy nadzieję, że starania i wysiłki przedszkolaków wzruszą niejedno rodzicielskie serce.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z naszymi wychowankami w roli głównej.
opracowała: Barbara Trybus